آموزش فالو کردن هشتگ در اینستاگرام

فالو کردن هشتگ در اینستاگرام امکان جدیدی از این پلتفرم حرفه ای میباشد که تازگیا ها اضافه شده شما کاربران میتوانید بر اساس موضوع دلخواه خود هشتگ مورد نظر را فالو کرده و مطالب مورد پسند خود را در آن موضوع دنبال نمایید

حالا کافیست که گزینه Follow را لمس کنید تا دنبال کردن هشتگ مورد نظر آغاز شود. از این به بعد هر پستی که به صورت عمومی در اینستاگرام منتشر شود و هشتگ مورد نظر شما را داشته باشد، در صفحه اصلی اینستاگرام شما ظاهرا خواهد شد.


اما شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که چگونه باید هشتگ های فالو شده خود را مدیریت و در صورت نیاز آن ها را آنفالو نماییم. پاسخ سوال ساده است. بدین منظور کافیست که به بخش فالویینگ (Following) اکانت خود مراجعه کنید.

پس از تب زیرین صفحه گزینه پروفایل را انتخاب نمایید و سپس گزینه Following را لمس نمایید. حال تب  HASHTANG را از منوی فوقانی صفحه انتخاب کنید تا لیست هشتگ های فالو شده شما در اینستاگرام نمایش داده شود.

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه فالو کردن هشتگ در اینستاگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با این مسئله سوالی داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید.


Rate this post

نویسنده مطلب admin