برای موفقیت در اینستاگرام چه کارهای نباید کرد

سلام وقت بخیر خدمت شما کاربران گرامی شاید برای شما سوال باشد چه کارهای نباید

برای کامیابی در اینستاگرام این کار‌ها ممنوع!
موفقیت در اینستاگرام

افزایش فالوور در اینستاگرام

اینستاگرام

افزایش لایک اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام
بازاریابی موفق در اینستاگرام
موفقیت در اینستاگرام برای افراد ممکن است معنای متفاوتی داشته باشد. بعضی از اینستاگرام برای اهداف تجاری بهره‌گیری می‌کنند و بعضی از افراد هم از اینستاگرام برای تفریح و به اشتراک‌گذاری لحظات و خاطرات خود کاربرد می‌کنند. برخی عکاس حرفه‌ای هستند و برخی بازیگر و هنرمند و بعضی هم صاحبان سوداگری و بازاریاب‌های حرفه‌ای هستند. کل افراد هم کوشش می‌کنند با روش‌های مختلفی به جذب فالوور وافزایش فالوور اینستاگرام بپردازند و دائما پست‌های ویژه و جذاب منتشر کنند الی از افزایش لایک اینستاگرام خود لذت ببرند. ما در مقالات مختلفی از این گفتگو کرده‌ایم که برای موفقیت در اینستاگرام و افزایش فالوور واقعی چه باید کرد. اما این بار قرار است در این مطلب از این جستار صحبت نماییم که برای موفقیت در اینستاگرام چه کارهایی نباید کرد!

قرار دادن پروفایل به شکل خصوصی و شخصی

به جز مواردی که از اینستاگرام صرفاً برای دلایل شخصی استفاده می‌کنید، نباید پروفایلتان را شخصی و خصوصی کنید. بهتر است که تنظیمات آن را در حالت عمومی قرار دهید. فالوورهای شما باید از ماهیت شما مطلع باشند.

در سایه نباشید

قطعا برای بیشتر دیده شدن و فعالیت، وارد اینستاگرام شده‌اید. بنابراین نباید در سایه و بدون فعالیت باشید. به صورت پیوسته محتوا ارسال کنید، با دیگر کاربران تعامل داشته باشید. لایک کنید. کامنت بگذارید.

نام‌های سخت نداشته باشید

از نام‌های آسان استفاده کنید. اگر از نام‌های سخت استفاده کنید پیدا کردن شما سخت می‌شود و کاربران نمی‌توانند به راحتی شما را دنبال کنند.

محتوای بدون عنوان منتشر نکنید

قبل از ارسال تصاویرتان، برای آنها عنوان و کپشن مناسبی بنویسید. برای جذب فالوئر و افزایش لایک اینستاگرام بیشتر، بهتر است همیشه در تصاویرتان کپشن‌ها و عناوین مناسب هم داشته باشید.

بیشتر بخوانید: چگونه در پست های اینستاگرام کپشن های حرفه ای بنویسیم؟

سرقت محتوای دیگران ممنوع

اینستاگرام محیطی برای ارسال تصاویر و پست‌های کپی شده دیگران نیست! برای موفقیت در اینستاگرام باید تصاویر و مطلب ناب و بکر منتشر کنید. اگر قرار است اقدام به اشتراک‌گذاری مجدد پست‌های دیگران کنید، حتما از صاحب اثر نام ببرید.

در اینستاگرام قرار است، محتواهای خودتان را به اشتراک بگذارید. بنابراین بهتر است از تصاویر موتور جستجوی گوگل هم استفاده نکنید.

البته به خاطر داشته باشید که ارسال بیش از اندازه و افراطی سلفی هم به موفقیت شما ضربه می زند.

تمامی پست های خود را در فیسبوک منشر نکنید

همیشه تأکید می‌شود که پست‌های اینستاگرام خود را در شبکه‌های دیگر همچون فیسبوک و توییتر هم منتشر کنید، اما این موضوع به این معنا نیست که تمامی مطالب خود را در دیگر شبکه‌ها به اشتراک بگذارید. در این صورت چه دلیلی دارد کاربران در اینستاگرام شما را دنبال کنند!!!

خرید فالوور فیک ممنوع

ما قبلاً در مقاله ” خرید فالوور فیک ؛ راهی که نباید رفت ” در مورد این موضوع صحبت کرده‌ایم. این نوع فالوورهای فیک و جعلی دقیقاً شبیه نصب پوستری در گورستان است! اگر به دنبال راهی سریع برای افزایش فالوور هستید، بهتر است به سراغ روش‌های منطقی برای خرید فالوور ایرانی بروید. می‌توانید از ربات‌های تبلیغاتی اینستاگرام همچون فالوجت استفاده کنید تا فالوورهایی را به سمت پیج خود جذب کنید که واقعاً پست های شما را بپسندند. در این صورت این کاربران مرتب برای شما کامنت می‌گذارند و لایک دریافت می‌کنید. چنین فالوورهای واقعی می‌توانند مشتریان بالقوه‌ای برای کسب و کار شما نیز به حساب آیند.


Rate this post

نویسنده مطلب admin