تغییر رمز اکانت اینستاگرام

تغییر رمز اینستاگرام
ممکن است عوض کردن پسورد اینستاگرام در شرایطی که ما رمز عبور خویش را می دانیم، امری بسیار ساده است و در پهنا چند ثانیه قابل اتمام است. مراحل تغییر رمز اینستاگرام در شرایطی که رمز عبور پیشین خویش را می دانیم، در پایین بیان شده است. اما آنچه که اوضاع را کمی پیچیده تر می کند، عوض کردن رمز اینستاگرام در شرایطی است که ما رمز عبور قبلی را نمی دانیم! در چهره فراموشی رمز عبور اینستاگرام، رهنمود می نماییم به لینک مشخص شده، رجوع کنید و طریق بازیابی پسورد خویش را مطالعه نمایید.

برنامه اینستاگرام را باز کنید
به صفحه پروفایل خود وارد شوید.
از شیوه منوی همبرگری موجود در بالای صفحه، گزینه “Settings” را گزینش کنید.
در صفحه تنظیمات گزینه “Password” یا رمز عبور را برگزیدن کنید.
در صفحه مفتوح شده، در دسته نخست پسورد قبلی خود را تایپ کنید. در تقسیم دوم پسورد جدید خود را تایپ کنید و در دسته سوم پسورد جدید خود را مجددا تکرار کنید و گزینه تایید را در رأس صفحه برگزیدن کنید.

برای تغییر رمز اینستاگرام

شاید برای شما پیش آمده است که در بعضی اوقات رمز اینستاگرام خود رو در اختیار اشخاص دیگر یا احساس این رو میکنید که رمز شما ضعیف است و میخواهید رمز اکانت خود رو تغییر دهید ما امروز در این آموزش با تغییر رمز عبور اینستاگرام در خدمت شما هستیم

برای تغییر رمز عبور ابتدا وارد برنامه بشوید

به صفحه پروفایل خود وارد شوید.
از شیوه منوی سه تایی موجود در بالای صفحه، گزینه “Settings” را گزینش کنید.
در صفحه تنظیمات گزینه “Password” یا رمز عبور را برگزیدن کنید.
در صفحه وارد شده، در دسته نخست پسورد قبلی خود را تایپ کنید. در تقسیم دوم پسورد جدید خود را تایپ کنید و در دسته سوم پسورد جدید خود را مجددا تکرار کنید و گزینه تایید را در رأس صفحه برگزیدن کنید.

پسورد شما باید حداقل متشکل از ۶ کاراکتر، حاوی حروف، اعداد و نشانه ها باشد. پیشنهاد می کنیم برای اینکه از امکان هک شدن صفحه خود جلوگیری کرده باشید، پسورد خود را تا ۱۶ کاراکتر افزایش دهید و سعی کنید ترکیبی از اعداد و نشانه ها و حروف را جایگزین پسوردهای ساده و کلمات معمولی کنید.

تغییر رمز اینستاگرام از وب سایت

اگر در حال حاضر به هر دلیلی از گوشی نمیتوانید استفاده کنید میتوانید از لینک زیر رمز اکانت خود را تغییر دهید

https://www.instagram.com/accounts/password/change/

امیدواریم این آموزش مورد پسند شما بوده باشه


Rate this post

نویسنده مطلب admin